Strona Główna | warsztaty | artykuły | galeria | linki | cennik | kontakt

  Terapia

- O mnie

- Komu pomagam

- Pomoc psychologiczna

- Zen Coaching

- Coaching a psychoterapia

- Racjonalna Terapia Zachowań

- Sekrety życia

- Opinie o mnie

  Psychologia

- Psychologia humanistyczna

- Carl Rogers

- Abraham Maslow

- Fritz Perls

- Osobowość

- Stres

- Okres dojrzewania

- Terapeutyczne wiersze

 
 

o mnie

 


 

Z zawodu jestem psychologiem i lubię moją pracę. Ciągle uczę się i szukam nowych i szybszych metod pomagania ludziom, bo zależy mi na tym aby być skutecznym psychologiem.

Pracuję w nurcie humanistycznym i odnoszę się do sfery duchowej człowieka, do jego podświadomości. Jestem przekonana, że wszystkie przyczyny zaburzeń emocjonalnych i zdrowotnych znajdują się w tej sferze.
Człowiek nieświadomie przejmuje do siebie z zewnątrz negatywne informacje /destruktywne przekonania i wzorce myślowe/ i uważa je za własne.
Nie rozumiejąc jak nasze ciało funkcjonuje na poziomie duchowym, nieświadomie walczy ze sobą i otoczeniem zamiast uwalniać się od destrukcji.


Uczę co robić aby odczuwać szczęście, odzyskiwać zdrowie psychiczne i fizyczne, jak świadomie kierować własnym życiem, zamieniać marzenia w cele i konsekwentnie je realizować.

Uświadamiam klientom wolność w tworzeniu własnego życia, dysponowanie własnym duchowym wnętrzem, za pomocą którego podejmujemy decyzje i kontaktujemy się z otoczeniem. Pomagam zrozumieć nastawienia społeczne, które powodują poczucie winy, lęk przed ludźmi i niskie poczucie własnej wartości.

Mam wiele doświadczeń zawodowych w pracy z osobami, które mimo posiadanej wiedzy i umiejętności, przeciążeni obowiązkami ciągle powtarzali podobne błędy w komunikacji z najbliższą rodziną. Nauczyli się jak żyć i cieszyć się każdą chwilą.

Elżbieta Dybińska