Strona Główna | warsztaty | artykuły | galeria | linki | cennik | kontakt

  Terapia

- O mnie

- Komu pomagam

- Pomoc psychologiczna

- Zen Coaching

- Coaching a psychoterapia

- Racjonalna Terapia Zachowań

- Sekrety życia

- Opinie o mnie

  Psychologia

- Psychologia humanistyczna

- Carl Rogers

- Abraham Maslow

- Fritz Perls

- Osobowość

- Stres

- Okres dojrzewania

- Terapeutyczne wiersze

 
 

Opinie o mnie

 

Opinie o terapii
 

 

Pani Elu - gdyby nie Pani nie poradziłabym sobie ze sprawami sądowymi, które założył mi były mąż. Przetrwałam ich ponad pięćdziesiąt. Już kilka lat trwa ten koszmar. Dzięki Pani mówiłam w sądzie spokojnie, sama siebie zaskakiwałam i nie wierzyłam, że ta zeznająca przed sądem osoba to jestem ja. Bardzo dużo nauczyłam się i dużo zmieniło się w moim życiu. To dzięki konsultacjom z Panią i grupie wsparcia zniknęły te koszmarne lęki. Dziękuję.

Maria     

 

Uczestnicząc w dwudniowych warsztatach "Wiem czego chcę i realizuję swoje potrzeby" byłam pod wrażeniem. Ciepła, serdeczna i miła atmosfera, którą stworzyłaś Elu na tych warsztatach spowodowała, że poczułam się akceptowana, zrozumiana i wysłuchana. Uwolniłam się emocjonalnie od byłego oprawcy czyli eks-męża, który zniszczył mi moją godność, szacunek i poczucie własnej wartości.
Dziękuję Ci Elu za to że mogłam się od niego uwolnić. Bije od Ciebie radość życia i ogromne ciepło. Czuję się spełniona. Dziękuję Ci Elu za pomoc. Uczestniczka warsztatow, wrzesien 2013.

Małgosia     

 
 
Dwukrotnie brałam udział w dwudniowym coachingu grupowym z elementami artterapi i jestem z tego bardzo zadowolona. Nie miałam pojęcia że Zen Coaching jest czymś tak wspaniałym, że to sposób na zatrzymanie się i koncentracja na tym czego chcesz i czego tak naprawdę pragniesz. Jest to nauka zaufania do siebie a narzędziem pracy jest moje ciało.
Dzięki tym warsztatom można nabrać szacunku do własnej osoby, poczuć wsparcie i moc w sobie, co w moim przypadku bardzo się potwierdziło. Jestem osobą po wieloletniej przemocy domowej i choruję na wiele chorób a w tym na autoagresję tarczycy, czyli to prawda że moje ciało najpierw dawało znaki że tkwię w złym i toksycznym związku, ale ja to zagłuszałam i przez to mój stan zdrowia pogarszał się coraz bardziej. Wszystko to o czym mówi Ela potwierdziło się w moim życiu i żałuję tylko że nie spotkałam Jej wcześniej, może nie byłabym taką ruiną i wrakiem pod względem zdrowotnym.
Warsztaty prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Ela zadaje pomocnicze pytania i dzięki temu ułatwia każdej z nas wydobyć z wewnątrz siebie odpowiedzi na najbardziej trapiące nas problemy i trudności życiowe. Bardzo się cieszę że poznałam Elę i mogę chociaż teraz korzystać z Jej mądrości i doświadczenia. Jest dla mnie światełkiem w tunelu i nadzieją na lepszą przyszłość.
DZIĘKUJĘ CI ELU

Dorota

 
 
Elu nie potrafię wyrazić słowami mojej wdzięczności. Pomogłaś mi podjąć ważną, życiową decyzję. Podczas ćwiczeń na Twoich warsztatach poczułam łączność ze sobą, "przekopałam się" przez wszystko to, co mam w głowie i odkryłam to, czego pragnie moje serce. Zrozumiałam, że chcę przebaczyć tym, którzy mnie skrzywdzili, że potrzebuję tego z miłości do siebie. Chcę żyć kochając siebie i troszcząc się o swoje potrzeby wynikające z moich uczuć. Chcę słuchać głosu mojego serca.
Uczestniczka warsztatów " Wiem czego chcę i realizuję swoje potrzeby” - wrzesień 2013.

Agata


Naturalna serdeczność Elżbiety wytwarza specyficzną atmosferę komfortu i relaksu. Czułam się traktowana z wielką uwagą i szacunkiem. Ela posiada niezwykłą umiejętność nawiązywania relacji, a jej wiedza i wiara budzi w nas nowe możliwości pozwala przekroczyć barierę bezradności. Dzięki temu poznałam swoją wartość, moje prawa i potrzeby. Jestem spokojna i z optymizmem patrzę w przyszłość.

IwonaNa spotkanie umawiałam się z zaciekawieniem, czym może być zen coaching - niby w naszej poszukującej rzeczywistości oczywiste, lecz jednak zaskakujące połączenie.
Pani psycholog zrobiła na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie, a potem było jeszcze lepiej - uważne, spokojne słuchanie moich słów; rozumienie, o czym mówię; wydobywanie istoty problemu; stawianie pytań, które otwierały w moim umyśle nową perspektywę...
Umówiłam się na kolejną rozmowę i ta okazała się być - inna. Inna niż pierwsza, ale znów dokładnie taka, która pokazywała mi nowe możliwości.
Kilka godzin zen coachingu dało mi impuls do przemyślenia paru spraw, nazwania problemów, sformułowania celów, przystąpienia do realizacji. Minęło parę tygodni a efekty rozmów nadal istnieją i wcielam je w życie.
Właściwie tak łatwo to wszystko przychodzi, że "samo wciela się w życie".
Dziękuję Pani za pomoc, Pani Elżbieto.

MSK       „Coaching z Elżbietą dał mi więcej jasności, spokoju i pokazał mi nowe sposoby rozwiązywania problemów. Spotkania przebiegały w miłej atmosferze, czułam się wysłuchana i zrozumiana. Umiejętnie prowadzona przez Coacha odpowiedziałam sobie na wiele istotnych pytań i poczułam gotowość do działania w ważnym dla mnie obszarze.”

Ula S.       
 Uwielbiam sesje z Tobą, to są naturalne rozmowy. Bije od Ciebie ogromne ciepło. Czuję bardzo mocne wsparcie. Dziękuję za pomoc.

Kamila       

 


Mam dużą radość z kontaktu z Tobą. Trafna i esencjonalna parafraza. Dziękuję za wspaniałe wyciągniecie esencji z mojego opowiadania.

Zonia       

 

Miły, ciepły głos zapraszający do mówienia. Podążanie z chwili na chwili za klientem. Dzięki za pomocne pytania.

Agnieszka M.       

Doskonała, skuteczna rozmowa. Dziękuję za przekazywanie optymizmu i energii. Trafne pytania.

Elżbieta Z.       

Mam poczucie perfekcjonizmu. Zaszczepiasz promień słońca i spokój.

Anna             

 Elżbieta jest pełnym ciepła i uważności słuchaczem. Zaraża energią i radością. Z ogromnym przekonaniem wzmacnia poczucie wartości klienta i zachęca do działania. To najważniejsze, co można dostać gdy chce się coś zmienić w swoim życiu.

Dorota       

  Gorąco polecam warsztat prowadzony przez Elżbietę Dybińską „Wiem czego chcę i realizuję swoje potrzeby”. Pozwala on na nowo poznać siebie i zrozumieć, co nas powstrzymuje przed realizowaniem własnych potrzeb. Jestem pod wrażeniem tego, że w tak krótkim czasie, bo zajmującym zaledwie trzy godziny, można dostrzec tak wiele. Jest tylko jeden warunek – trzeba chcieć zajrzeć w głąb siebie i pozwolić poprowadzić się Prowadzącej.
Dowód? Garść poruszanych tematów:
1. Dlaczego to jest takie ważne aby realizować własne potrzeby?
2. Doceń siebie. Co to znaczy uwierzyć w siebie?
3. Co z tą szczerością wobec siebie? Czego pragniesz, za czym tęsknisz? Co to znaczy dla ciebie „szanować siebie”?
4. Czy wiesz czego chcesz i realizujesz własne potrzeby? Czy jest coś lub ktoś, kto przejął kierowanie Twoim życiem? Komu lub czemu oddajesz własną moc?
5. Odrzuć myślenie i zacznij czuć i działać. Czy możemy dokonać zmiany mając tylko wiedzę w umyśle?
5. Chcesz coś zmienić? Zaakceptuj to, co jest w Tobie teraz a otworzysz „złotą bramę do wolności” i znajdziesz radę na wszystko. Jak długo z czymś walczysz tak długo dajesz temu moc. Co Ty na to?

Ostatni punkt podoba mi się najbardziej. Jak mam zaakceptować coś, czego nie chcę?! Elżbieta Dybińska wyjaśnia: jeśli nie chcesz zaakceptować czegoś czego nie chcesz, bądź wobec siebie szczera i zaakceptuj fakt, że nie chcesz tego zaakceptować i sprawdź co poczujesz.
Przyjdź na warsztat prowadzony metodą zen coachingu i poczuj, jak wspaniale jest zmienić coś w swoim życiu!
Nie bez znaczenia jest klimat, o który dba Prowadząca - pełna ciepła i życzliwości osoba. Daje ciekawe, acz trudne pytania i zadania dotyczące uczuć , potrzeb i wartości. Ważne jest to, że nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Każdemu stwarza warunki na aktywne uczestnictwo, zgodnie z jego wolą. Nikt nie wychodzi z warsztatu z pustymi rękami. Uczestnik dostaje materiały, do których zawsze może wrócić. Radzę jednak robić notatki!
Serdecznie polecam ten warsztat każdej osobie, która pragnie żyć pełną piersią. Najważniejsze przesłanie - "Jedynym narzędziem do realizowania własnych potrzeb jest nasze ciało, które wie pierwsze czego pragniesz . Masz w sobie odpowiedź!”
 

Ala