Strona Główna | warsztaty | artykuły | galeria | linki | cennik | kontakt

  Terapia

- O mnie

- Komu pomagam

- Pomoc psychologiczna

- Zen Coaching

- Coaching a psychoterapia

- Racjonalna Terapia Zachowań

- Sekrety życia

- Opinie o mnie

  Psychologia

- Psychologia humanistyczna

- Carl Rogers

- Abraham Maslow

- Fritz Perls

- Osobowość

- Stres

- Okres dojrzewania

- Terapeutyczne wiersze

 
 

komu pomagam

 
    BON TON
GABINET POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ
-----------------------------------------------

Elżbieta Dybińska
zen coach, psycholog, artterapeuta
 
     
 
 

Komu pomagam?


Specjalizuję się w pracy z kobietami, które doświadczają przemocy psychicznej, fizycznej, ekonomicznej i seksualnej, żyją życiem innych osób a swoje potrzeby odsuwają na bok.

Pomagam im sprecyzować czego naprawdę chcą, określić własną wizję życia, stworzyć realistyczny plan działania i osiągnąć zamierzone rezultaty. 


Prowadzę grupy wsparcia dla kobiet , warsztaty rozwojowe i konsultacje
indywidualne.

Stworzyłam własny program pomocy psychologicznej dla kobiet „Stop przemocy” oraz program coachingowy „Żyję w zgodzie ze sobą” przez który przeprowadziłam wiele kobiet zdecydowanych na znaczące zmiany w swoim życiu.


 

 
 
ŻYJĘ W ZGODZIE ZE SOBĄ

Mój autorski sześciomiesięczny proces coachingowy dla kobiet, które żyją życiem innych osób a swoje potrzeby odsuwają na bok. Przeprowadziłam przez ten proces sama siebie i setki kobiet, które obecnie realizują się prywatnie i zawodowo, są szczęśliwe i spełnione.

1. Na początku pomogę Ci zidentyfikować jaka jest Twoja obecna sytuacja. Co sprawia, że żyjesz życiem innych osób a swoje potrzeby odsuwasz na bok.
2. Następnie sprawdzimy jakie Twoje potrzeby są niezaspokojone, czego pragniesz, za czym tęsknisz, czego Ci brakuje, co jest dla Ciebie ważne.
3. W kolejnym kroku pomogę Ci określić jaka jest Twoja wizja życia. Ta wizja stanie się dla Ciebie siłą napędową do działania. Zobaczysz jak chcesz żyć.
4. Następnie pomogę Ci ułożyć konkretne cele i stworzymy plan działania. Omówimy strategię, która pomoże Ci wyjść z trudnej sytuacji.
5. Podczas, gdy będziesz realizowała poszczególne cele odkryjemy Twoje lęki i obawy, wyjawimy i przekształcimy to co Cię powstrzymuje od realizowania własnych potrzeb.
 
Poczujesz, że Życie jest naszym statkiem, a nie naszą siedzibą, złapiesz wiatr w żagle i popłyniesz z miłością do siebie odkrywając nowe możliwości z zasobów, które masz w sobie.

 
Prowadzę sesje indywidualne metodą zen coachingu i autorskie warsztaty rozwojowe: Wiem czego chcę i realizuję swoje potrzeby.
W swojej pracy łączę podejście integratywne oparte na nurcie humanistycznym z Zen Coachingiem i Racjonalną Terapią Zachowań.
Cechą wspólną tych metod jest odkrywanie siebie w chwili obecnej i świadome kierowanie się w stronę przyszłości. Korzystam z moich bogatych doświadczeń, intuicji i zdobywanej przez wiele lat wiedzy psychologicznej.Elżbieta Dybińska

Zen coach, psycholog, terapeuta
Telefon: 606 810 636
E-mail: elzbieta.dybinska@gmail.com
www.dybinska.pl